Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Chcesz skontaktować się z złotnikiem Kraków? Kliknij tutaj.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać prawie wszystko, wciąż jest mnóstwo artykułów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy profesjonalisty

Kupno platynowego naszyjnika, pierścionka lub broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, by być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy nabyć obrączki ślubne albo pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli natomiast zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny albo za ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego rozmiaru lub zrobi nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej pomocy jubilera. Zaprezentuje on aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się na chrzest, ślub czy urodziny.

Dodatkowe usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, jubiler błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Przerobi także obwód sygnetu, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce gratulacje, datę, podziękowania czy też inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy podarować komuś wyjątkowy prezent, albo mamy swój pomysł na pierścionek bądź naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce trzymamy niepotrzebną czy też zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Dane firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]