Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Chcesz zamówić kolczyki srebrne? Sprawdź srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo huczną i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane oraz w jakich salonach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, ale jakże wytworne. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie wysmuklają szyję. Są wysadzane drogocennymi kryształkami albo zupełnie proste. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc kupując je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykonania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały jak nowe, musimy skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź. Należy wycierać je regularnie delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne preparaty pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki chować w zamkniętych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast babcinych metod polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje mocno niszczą delikatną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane kobiety.