Kolczyki serduszka – do pracy i na randkę

Dowiedz się więcej o kolczykach sercach na www.bizutik.pl.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na wszelkie okazje, świetnie akcentują urodę, są też kapitalnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków znajdziemy na rynku? Z jakich materiałów zazwyczaj są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – do szkoły oraz na wieczory w operze

Motyw serca jest częstokroć wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka stanowią bardzo delikatny dodatek do wielu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie dominują stylizacji, ale w dyskretny sposób uwydatniają naturalne piękno kobiety. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Tego rodzaju kolczyki nadadzą się na okazjonalne wyjścia, spotkania z ukochanym czy studniówki i wspaniale łączą się one z wieczorowymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – fenomenalny prezent dla ukochanej kobiety

Na rynku obecne są kolczyki serca wytworzone ze złota i srebra. Zainteresowaniem cieszą się też modele pozłacane – niedrogie, a zarazem wyglądają nader wspaniale. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serduszka w kolorze lazurowym bądź rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie ukochanej osobie, m.in. na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych sytuacjach. Wręczone kochanej kobiecie – matce, partnerce lub dziewczynie, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości i szacunku.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]