Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Dostawca przekładni falowych - z kompletną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych producentów.

Silniki elektryczne, przekładnie i motoreduktory od cenionych producentów

Działająca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się dużą żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, dużej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]