Tu kupisz skrzynkę telekomunikacyjną.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle praktyczne. W sprzedaży dostaniemy wiele ich modeli, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – ze wzmocnionego metalu

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego surowca i mieć odpowiednie otwory, które spełniają rolę wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. Na rynku wyróżniamy 2 podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz nieruchomości, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której mieszczą się istotne przewody – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Moduły w środku skrzynki możemy przyłączyć np. na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Istotnym składnikiem jest także ochrona przed wtargnięciem osób nieuprawnionych do środka szafki. Wzmocnione zamki świetnie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne ze względu na dzieci. Należy pamiętać również o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – w tym celu montuje się dedykowane komory. W sprzedaży znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]